Werkgebied Den Haag, Rijswijk, Wassenaar en Leidschendam-Voorburg

Onze vrijwilligers worden minimaal 6 keer per jaar uitgenodigd voor een bijscholing. Dinsdag 18 juni was het thema euthanasie. Onze vrijwilligers komen soms bij mensen die de wens hebben om niet langer meer te leven. Er zijn geen redelijke perspectieven meer op behandeling, het lijden is ondraaglijk en uitzichtloos. Zij kiezen voor euthanasie. Euthanasie, een onderwerp met verschillende visies en meningen. De scholingsavond was niet voor niets zo drukbezocht! Dominique Rijnja is verpleegkundige, consulent en trainer voor zorgprofessionals bij de Levenseindekliniek. Zij was gastspreker tijdens onze scholingsavond en vertelde meer over dit onderwerp, de missie van de Levenseindekliniek en hun werkwijze. “Iedereen die met een euthanasie aanvraag bezig is, verdient aandacht”, aldus Dominique. Wat een interactieve en interessante avond!