Werkgebied Den Haag, Rijswijk, Wassenaar en Leidschendam-Voorburg

GEWONNEN! Op woensdag 9 oktober is het betekenisvolle werk van onze 53 vrijwilligers beloond met de ‘Prijs de Vrijwilliger-award’ van VPTZ Nederland. Wat een enorme eer! De prijs werd uitgereikt tijdens het VPTZ Congres ‘Samen van Betekenis’. Bestuurslid Mia en vrijwilliger Mila ontvingen felicitaties van Koningin Máxima die als gast aanwezig was bij een deel van het programma. Na de uitreiking zijn Koningin Máxima en minister Hugo de Jonge (VWS) met onze vrijwilligers Henny en Els in gesprek gegaan. Henny en Els vertelden wat zij kunnen betekenen voor een cliënt en betrokken familieleden, maar ook wat het werk voor hen betekent. Samen zijn én blijven wij van betekenis!

Tijdens het congres zijn filmopnames gemaakt en is onze vrijwilliger Henny geïnterviewd. Klik op onderstaande link voor de aflevering Blauw Bloed (EO) van afgelopen zaterdag 12 oktober. Tussen 07:31 en 11:10 minuten worden de beelden van het congres en het interview met Henny getoond. Ook is te zien dat onze vrijwilligers Els en Henny een gesprek met Maxima voeren: https://blauwbloed.eo.nl/gemist/aflevering/2019/10/12-frederik-en-mary-doen-zaken-in-parijs/

Ook ‘De Stad Amersfoort’ heeft een prachtige reportage gemaakt van deze dag. Op dit filmpje is te zien hoe onze organisatie als winnaar uit de bus komt: https://destadamersfoort.nl/lokaal/zorg/koningin-bezoekt-amersfoort-voor-vptz-congres-648575